Novinky

18.04.2017

Výsledky Středoevropské výstavy samojedů 2017...
Results of the Central European Samoyed Show 2017...

pdfico Výsledky jedinci CZ - PDF

pdfico Results US - PDF


 04.04.2017

Dobrý den přátelé, první Středoevropská výstava samojedů je dnes již historií a my bychom touto cestou rádi poděkovali všem, kdo se svým zapojením zasloužili o její důstojný průběh.
Velké díky patří všem vystavovatelům, kteří vážili mnohdy i velmi dlouhou cestu, aby k nám přijeli. Doufáme, že si pobyt ve Valticích a účast na výstavě a doprovodných akcích užili.
Děkujeme všem, kteří se dlouhou a složitou přípravou této akce zabývali a umožnili ostatním se jí zúčastnit.
Děkujeme všem, kdo pomáhali při akci samotné a svojí obětavou prací připravili akci, za kterou se nemusí stydět. Ohlasy z celé Evropy tomu ostatně dávají za pravdu.
Děkujeme také rozhodčím (Val Freer a Sue Smith) a také lektorkám (Renata Fossati a Tuula Pratt) za jimi odvedenou skvělou práci.
Žádná tak velká akce by se neobešla bez podpory partnerů. Děkujeme tedy Jihomoravskému kraji, městu Valtice, firmě Nativia s.r.o., firmě Tenesco s.r.o., firmě MEVET spol. s r.o., Českomoravské kynologické unii a Samojed klubu Slovensko. Dále pak zaměstnancům správy Statního zámku Valtice, hotelu Hubertus Valtice, firmě Manmat, firmě ZERO DC, Jiřímu Táborskému - ZEPTER, Romaně Nagyové - CZ ARTS. HANARNY kokardy - Haně Kiškové, Petře Márové - salon Adah, Aleně Vlčkové, Luďkovi Pilařovi, Stanislavu Zikánovi, Michaele Semerákové, manželům Jankovým, manželům Henčelovým a manželům Lysákovým.
Doufáme, že se vám na naší výstavě líbilo a někdy v blízké budoucnosti se na zámku Valtice znovu setkáme...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hello dear friends, the very first Central European Samoyed Show is already a history and we would like to say our sincere "thank you" to all, who helped us to organize it with all that grace and glory. Huge thank you goes to all exhibitors, who travelled sometimes long distances to join us. We hope that you enjoyed the Show and all other activities in Valtice.
We would like to thank all, who prepared and fulfilled this difficult tast long in advance as well as those who helped us big way to organize this event  on the spot and make it all possible. I think this event was one to remember. The feedback we are getting from all over the Europe proves it.
Thank you to our judges (Val Freer and Sue Smith) and also to our lecturers (Renata Fossati and Tuula Pratt) for trully great job.
Event like this would not have been possible without our sponsors and
partners: South Moravian Region, town Valtice, company Nativia, company Tenesco, company MEVET, Czech Kennel Cub and Samoyed Club of Slovakia.
Also employees of Valtice Castle, Hotel Hubertus, companies Manmat and ZERO DC, Jiří Táborský - ZEPTER, Romana Nagyová - CZ ARTS,  HANARNY rosettes - Hana Kišková, Petra Márová - saloon Adah, Alena Vlčková, Luďek Pilař, Stanislav Zikán, Michaela Semeráková, Jana Fulierová, Mr.
and Mrs. Janko, Mr. and Mrs.  Henčel and Mr. and Mrs. Lysák.
We all hope that you enjoyed yourselves and that one day in near future we can all meet again in Valtice Castle...

 

bis bos

BOB - KIDDY KATRIN KATIE ORLEANSNOW,
majitel: Luxová Marcela BOS - ANATINA WEBMASTER, majitel: Vidic Miran a Nika


10.03.2017

Dnes byly odeslány vstupní listy. Prosíme o jejich kontrolu.

Today were sent entry sheets. Please check them.

Prosím, pokud zjistíte jakoukoliv nesrovnalost nebo chybu, IHNED kontaktujte e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Please, if you find any irregularities or mistake, you should IMMEDIATELY contact e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

28.02.2017 Vzhledem k vašemu zájmu prodlužujeme poslední termín pro doručení přihlášek na Středoevropskou výstavu samojedů do pátku 3.3.2017 . POUZE však pro ONLINE přihlášky (www.dogoffice.cz) a přihlášky zaslané na E-MAIL (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Vždy musí být přiloženy všechny požadované dokumenty a DOKLAD O PLATBĚ.

10.02.2017

czarts logoDnes bychom vám rádi představili dalšího z partnerů výstavy. Je jím firma CZ ARTS - paní Romana Nagyová, která věnovala pro naši výstavu dárky pro rozhodčí a účastníky výstavy. Upřímné díky...

http://www.czarts.cz


04.01.2017 !!! POZOR !!!
Přihlášení na všechny aktivity je možné jen do 28.2.2017. Přihlášení později nebo v den konání na místě NENÍ MOŽNÉ. Ceny uvedené u jednotilvých aktivit jsou vždy pro jednu osobu...

11.12.2016

logo sksDnes bychom vám rádi představili dalšího z partnerů výstavy. Je jím náš spřátelený Samojed klub Slovensko. Tento chovatelský klub věnoval pro naši výstavu kokardy pro vítěze v hodnotě 500 Euro. Upřímné díky přátelé...

http://www.samojed-klub.sk/


  01.11.2016   

MevetDnes bychom vám rádi představili jednoho z partnerů výstavy. Je jím společnost MEVET spol. s r.o. Praha. Tato společnost byla založena koncem roku 2002 a působí v oblasti obchodu, distribuce a marketingu veterinárních léčivých přípravků a veterinárních diagnostik v České a Slovenské republice.

http://www.mevet.cz/